ANGAJARI BINGO ROMANIA – LOCURI DE MUNCA NOI – ADRESE / TELEFOANE BINGO ROMANIA

A trebuit sa revenim cu nou articol special dedicat locurilor de munca la BINGO ROMANIA.

Daca sunteti interesati de angajarea ca si agent stradal la Bingo Romania iata adresele si numerele de telefon a tuturor filialelor judetene Bingo Romania.

Bingo Romania Sediu Bucuresti Sector 1
Adresa: Str. Alexandru Ioan Cuza, Nr. 32
Persoana de Contact: George Cristica
Numar Telefon: 0737577816
Email: george.cristica@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Bucuresti Sector 4
Adresa: B-dul. Constantin Brâncoveanu, Nr. 95 B
Persoana de Contact: George Cristica
Numar Telefon: 0737577816
Email: george.cristica@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Bucuresti Sector 5angajari bingo romania sibiu brasov galati
Adresa: Str. Mihail Sebastian, Nr. 16
Persoana de Contact: George Cristica
Numar Telefon: 0737577816
Email: george.cristica@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Bucuresti Sector 6
Adresa: Str. Iuliu Maniu, Nr. 170a, Bl. H, Parter, Ap. 160
Persoana de Contact: George Cristica
Numar Telefon: 0737577816
Email: george.cristica@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Brasov
Adresa: Str. Calea Bucuresti, Nr. 7, Bl. 42, Sc. B, Ap. 1
Persoana de Contact: Nicoleta Martin
Numar Telefon: 0737577781
Email: martin.nicoleta@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Timis
Adresa: B-dul. Liviu Rebreanu Nr. 19, Et. 2
Persoana de Contact: Viorel Bunduc
Numar Telefon: 0737577790
Email: viorel.bunduc@bingo-romania.ro

Bingo Romania Constanta
Adresa: Str. Mircea Cel Batran, Nr. 141, Bl. Ms 1, Sc. B, Parter, Ap. 21
Persoana de Contact: Traian Branza
Numar Telefon: 0737577814
Email: traian.brinza@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Prahova
Adresa: Str. Vasile Lupu, Nr. 36
Persoana de Contact: Daniel Morosanu
Numar Telefon: 0737577817
Email: daniel.morosanu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Arges
Adresa: Str. I.c. Bratianu, Bl. A7, Parter
Persoana de Contact: Lavinia Barbulescu
Numar Telefon: 0737577803
Email: lavinia.barbulescu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Bacau
Adresa: Str. 9 Mai, Nr. 3, Sc. A, Ap. 2
Persoana de Contact: Claudiu Tiboi
Numar Telefon: 0737577827
Email: claudiu.tiboi@bingo-romania.ro

 Bingo Romania Cluj
Adresa: Str. Traian Mosoiu, Nr. 18, Ap. 2
Persoana de Contact: Radu Lapusan
Numar Telefon: 0737577785
Email: radu.lapusan@bingo-romania.ro

Bingo Romania Hunedoara
Adresa: B-dul Decebal, Bl. 14, Sc. C
Persoana de Contact: Andrada Vasile/cosmin Hategan
Numar Telefon: 0737577797
Email: andrada.vasile@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Bihor
Adresa: Str. Decebal, Nr. 62, Bl. D4, (fosta Nr. 60)
Persoana de Contact: Gabriel Ovidiu Talos
Numar Telefon: 0737577793
Email: gabriel.talos@bingo-romania.ro

Bingo Romania Suceava
Adresa: Str. I.g. Sbiera, Nr. 25 B, Parter
Persoana de Contact: Laurentiu Neofet
Numar Telefon: 0737577826
Email: laurentiu.neofet@bingo-romania.ro

Bingo Romania  Arad
Adresa: Str. Horia, Nr. 2, Ap. 1c
Persoana de Contact: Marian Togan
Numar Telefon: 0747385915
Email: arad@bingo-romania.ro

Bingo Romania Maramures
Adresa: Str. George Cosbuc, Bl. 5, Ap. 1
Persoana de Contact: Catalin Hazota
Numar Telefon: 0737577780
Email: catalin.hazota@bingo-romania.roBingo Romania Sediu Neamt
Adresa: Str. Petru Rares Nr. 58, Bl. B9, Sc. A
Persoana de Contact: Codru Tofan
Numar Telefon: 0737577823
Email: codrut.tofan@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Mures
Adresa: Str. Cuza Voda, Nr. 3
Persoana de Contact: Mihai Trif
Numar Telefon: 0737577787
Email: mihai.trif@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sibiu
Adresa: Str. Calea Dumbravii, Nr. 99
Persoana de Contact: Viorel Toma
Numar Telefon: 0737577786
Email: viorel.toma@bingo-romania.ro

Bingo Romania Buzau
Adresa: Str. Colonel Buzoianu, Nr. 34 C
Persoana de Contact: Ion Alexe
Numar Telefon: 0737577799
Email: ion.alexe@bingo-romania.ro

Bingo Romania Dambovita
Adresa: Str. Mircea Cel Batran, Bl. H3, Sc. D, Parter
Persoana de Contact: Catalin Voicu
Numar Telefon: 0737577812
Email: catalin.voicu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Galati
Adresa: Str. Siderurgistilor, Nr. 34
Persoana de Contact: Doru Chis
Numar Telefon: 0737577818
Email: doru.chis@bingo-romania.ro

Bingo Romania Alba
Adresa: Str. Closca, Nr. 6, Bl. 4abcdef, Sc. B, Parter
Persoana de Contact: Cosmin Hategan
Numar Telefon: 0737577796
Email: cosmin.hategan@bingo-romania.ro

Bingo Romania  Braila
Adresa: B-dul. Dorobantilor, Nr. 513
Persoana de Contact: Cosmin Grajdan
Numar Telefon: 0737577815
Email: cosmin.grajdan@bingo-romania.ro

Bingo Romania Gorj
Adresa: Str. Nicolae Titulescu, Bl. 5, Parter, Tronson B
Persoana de Contact: Cornel Fugaru
Numar Telefon: 0737577806
Email: cornel.fugaru@bingo-romania.ro

Bingo Romania Satu Mare
Adresa: Str. Petofi, Nr. 37
Persoana de Contact: Violeta Matei
Numar Telefon: 0737577794
Email: violeta.matei@bingo-romania.ro

Bingo Romania Sediu Olt
Adresa: Str. A.i.cuza, Bl. 2, Sc. B, Parter, Ap. 2
Persoana de Contact: Marian Dumitrescu
Numar Telefon: 0737577801
Email: marian.dumitrescu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Valcea
Adresa: Str. Regina Maria, Nr. 5, Bl. J, Parter
Persoana de Contact: Cristi Negoescu
Numar Telefon: 0737577802
Email: cristian.negoescu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Bistrita-Nasaud
Adresa: Str. Decebal, Nr. 15, Sc. A, Ap. 1
Persoana de Contact: Carmen Carmaci
Numar Telefon: 0737577783
Email: carmen.carmaci@bingo-romania.ro

Bingo Romania Caras-Severin
Adresa: Str. Piata 1 Decembrie 1918, Bl. 25, Parter
Persoana de Contact: Viorel Bunduc
Numar Telefon: 0737577790
Email: viorel.bunduc@bingo-romania.ro

Bingo Romania Vrancea
Adresa: Bld. Independentei, Nr. 22, Bl. 22 Ap. 1, Parter
Persoana de Contact: George Sandu
Numar Telefon: 0737577800
Email: george.sandu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Botosani
Adresa: Str. 1 Decembrie, Nr. 37
Persoana de Contact: Bogdan Bunduc
Numar Telefon: 0737577824
Email: bogdan.bunduc@bingo-romania.ro

Bingo Romania Mehedinti
Adresa: Str. Smirdan, Nr. 10a
Persoana de Contact: Mario Francu
Numar Telefon: 0737577805
Email: mario.francu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Vaslui
Adresa: Str. Spiru Haret, Bl. 273, Parter
Persoana de Contact: Ionut Tonea
Numar Telefon: 0737577821
Email: ionut.tonea@bingo-romania.ro

Bingo Romania Teleorman
Adresa: Str. Bucuresti, Bl. 712 A-parter
Persoana de Contact: Dan Vasilescu
Numar Telefon: 0737577804
Email: dan.vasilescu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Ialomita
Adresa: Str. Cuza-voda, Nr. 4, Bl. 1b, Sc. E, Ap. 2, Parter
Persoana de Contact: Ion Alexe
Numar Telefon: 0737577799
Email: ion.alexe@bingo-romania.ro

Bingo Romania Tulcea
Adresa: Str. Babadag, Nr. 8, Bl. 2, Parter
Persoana de Contact: Laurentiu Atodiresei
Numar Telefon: 0737577798
Email: laurentiu.atodiresei@bingo-romania.ro

Bingo Romania Calarasi
Adresa: Str. Bucuresti, Nr. 144
Persoana de Contact: Traian Branza
Numar Telefon: 0737577814
Email: traian.brinza@bingo-romania.ro

Bingo Romania Giurgiu
Adresa: Str. Bucuresti, Complex Comercial Ancora
Persoana de Contact: Daniel Morosanu
Numar Telefon: 0737577817
Email: daniel.morosanu@bingo-romania.ro

Bingo Romania Covasna
Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, Bl. 12, Sc. K, Ap. 1, Parter
Persoana de Contact: Georgeta Dinca
Numar Telefon: 0737577791
Email: georgeta.dinca@bingo-romania.ro

Bingo Romania Harghita
Adresa: Str. Harghitei, Nr. 9, Sc. B, Ap. 1, Parter
Persoana de Contact: Georgeta Dinca
Numar Telefon: 0737577791
Email: georgeta.dinca@bingo-romania.ro

Bingo Romania Salaj
Adresa: Str. 22 Dec 1918, Nr. 12
Persoana de Contact: Gabriel Ovidiu Talos
Numar Telefon: 0737577793
Email: gabriel.talos@bingo-romania.ro

Alte relatii privind angajarile la Bingo Romania

Telefonic la 021- 95 57 de luni pâna vineri între orele 09:00 – 18:00

La oricare dintre filialele BINGO ROMANIA judetene

În scris la email: contact@bingo-romania.ro

One Response to “ANGAJARI BINGO ROMANIA – LOCURI DE MUNCA NOI – ADRESE / TELEFOANE BINGO ROMANIA”

  1. IORGA ELENA ALEXANDRA says:

    am 29 ani 4 copii divortata doresc loc de munca stabil cu contract de munca 0737495134

Leave a Reply